top of page
_MG_1708_edited.jpg

לי שמר

מייסדת

הליבה התעסוקתית שלי היא לזהות אתגרים ארגוניים, דרך ניתוח בהיר ומעמיק של הפרטים והתהליכים בארגון, ולחבר בין רעיונות, אנשים וקונספטים במטרה למצוא פתרונות מבוססי ניצול יעיל של משאבים. לצורך כך אני זקוקה לסביבה טכנולוגית, עניינית ואינטנסיבית, עבודה מול הרבה אנשים וצרכים שונים ושהתוצאה מדידה.

_MG_1772_edited.jpg

אפרת בינשטוק גרסטנהבר

מנכ"לית שותפה

פיתוח עסקי

הליבה התעסוקתית שלי היא לנתח מצבים וליצור קשרים מבוססי אמון, הזדהות ושותפות באופן שנותן מענה על צרכי כל הצדדים במטרה לקדם שינוי תפיסתי שמאפשר לכל אחד את המקום הנכון לו. לצורך כך אני זקוקה לסביבה יזמית עם צוות מפרה ונוכח, שמאפשר אותנטיות, תחושת בטחון והרגשה שאני חלק ממשהו גדול יותר.

%D7%A9%D7%9C%D7%95%D7%9E%D7%99%D7%AA%20%

שלומית ולך מזור

מייסדת ומנכ"לית שותפה

עיצוב חוויית המשתתף

הליבה התעסוקתית שלי היא לפתח תהליכים ומתודולגיות, המציגים מידע באופן חדש ואפקטיבי, במטרה לייצר שינוי תפיסתי רחב היקף בסופו אנשים מצוינים לוקחים אחריות ומייצרים השפעה. לצורך כך אני זקוקה לסביבה המתאפיינת בפתיחות, צניעות ומצוינות (הבאה לידי ביטוי בשאיפה מתמדת לדיוק העשייה), עם צוות איכותי וצנוע שמשתף פעולה מרצון.

צוות מקדמיה

 

Lee_20210418-DSC_4684_Print.jpg

לי וינצר ברנד 

מנחה בכירה

הליבה התעסוקתית שלי היא להוביל קבוצות בתהליכי עומק תוך רגישות לצרכים הספציפיים של כל פרט בקבוצה. במטרה להוביל ולהיות נוכחת בתהליכי גדילה של אנשים ולאפשר ביטוי לייחודיות של כל אחד. לצורך כך אני זקוקה לסביבה של עצמאות שמתקיימת בה עבודת צוות של שותפים בה אוכל לייצר משהו חדש מהתנאים הקיימים.

Dana_20210418-DSC_4855_Print.jpg

דנה לוביץ

מנחה בכירה

הליבה התעסוקתית שלי היא לאסוף אינפורמציה אנושית, להתאים ולפתח מנגנונים מתודולוגים מעוררי השראה ואפקטיבים במטרה להגביר את המשמעות והמימוש של משאבים במרחב בו הם מתקיימים. לצורך כך אני זקוקה לסביבה תומכת ומפרגנת בה יש לי פלטפורמה להתייעצות ושותפות לצד עבודה עצמאית.  משמעותי, שהאנרגיות שלו נמצאות במקום הנכון, מלא.

 

מיכל עריכה בסיסית.jpg

מיכל פלג

מנחה בכירה

הליבה התעסוקתית שלי היא ליצור מרחב מעצים ללמידה והתפתחות באמצעות תמיכה הדדית ומודלינג, במטרה לקדם מנהיגות מחברת. לצורך כך אני זקוקה לסביבה דינמית, שיש בה פתיחות ללמידה ואני יכולה לעצב ולהשפיע על ליבת העשייה, תוך חשיבה משותפת של צוות איכותי וקבלת פידבק.

 

מור- להדפסה.jpg

מור טל

מנחה בכירה

הליבה התעסוקתית שלי היא להעביר ידע בצורה נגישה וברורה, בהתלהבות ובגישה אישית שיוצרת חיבור ומעוררת מחשבה במטרה לעורר השראה באנשים לחיים מתחשבים ומאושרים יותר ולצייר אדוות של השפעה חיובית בעולם. לצורך כך אני זקוקה לסביבה שבה אני עומדת מול קהל ומשאירה עליו חותם. סביבה מקדמת הנותנת ערך מוסף ועבודת צוות עם חשיבה וצמיחה משותפת. 

Orit_20210418-DSC_4988_Print.jpg

אורית נמרוד 

מנחה בכירה

הליבה התעסוקתית שלי היא להוביל אנשים וצוותים לעבר הגשמת מטרה משותפת באמצעות העצמה אישית, בחירת משימות מתאימות וליווי בתוכן, במטרה להוביל ולייצר שינוי תודעתי בקרב צעירים שיביא למימוש הפוטנציאל הטמון בהם. לצורך כך אני זקוקה לסביבה שבה יש לי צוות חברי עם מוטיבציה משותפת לעשייה, אתגרים מחשבתיים הדורשים ממני יצירתיות ופיתוח, והשפעה ישירה על ליבת העשייה של הארגון. 

Ruth_20210418-DSC_4576_Print.jpg

רות שמעון נעים

מנחה בכירה

 

הליבה התעסוקתית שלי היא לחבר א.נשים למצפן הפנימי שלהם, על ידי הקשבה ושאילת שאלות מדויקת ומעמיקה, לכדי הבנת הצורך האמיתי במטרה לאפשר לא.נשים וארגונים להתוות לעצמם את הדרך באמצעות היכולות שלהם, בצמתים משמעותיים. לצורך כך אני זקוקה לסביבה המתאפיינת במגע ישיר שלי עם השטח והא.נשים שבו, צוות מסור, כן ובעל מוטיבציה לעשייה, ומסגרת ברורה המאפשרת לי לנוע בחופשיות בתוכה. 

 

אפרת מגל_edited.jpg

אפרת מגל

סמנכ"לית 

ניהול שותפויות

 

הליבה התעסוקתית שלי היא לראות את המערכת בצורה מרובדת אל מול המשימות ולהביא אותה לפעולה אופטימלית שיש בה מנוע פנימי חזק במטרה לממש את הפוטנציאל של המערכת האנושית וכך למקסם את השינוי שארגונים יוצרים בעולם. לצורך כך אני זקוקה לסביבה חברית בעלת שיח רגשי וחיובי שבה חברי הצוות מקצועיים, מובילים וחדשניים ושבה אני בעלת פוזיציה ניהולית אופרטיבית בתוך צוות שפועל יחד בהפריה הדדית ושיתוף פעולה רב.

Neta_20210418-DSC_4511_Print.jpg

נטע לבנברג

מנחה בכירה

הליבה התעסוקתית שלי היא לייצר מרחב מאפשר לא.נשים להתחבר לעצמם בעזרת שאילת השאלות הנכונות, שיקוף וידע השוואתי בתחומים שונים במטרה לתת כלים להנהגה עצמית ולדיוק הבחירות. לצורך כך אני זקוקה לסביבה צוותית אינטימית, מפרגנת, חברית וסינרגטית. הכשרה מסודרת ואחריה עצמאות יחד עם הדרכה וליווי, תהליכים ממוקדים ופרקטיים עם תוצאה נראית לעין.

Tamar_20210418-DSC_4618_Print.jpg

תמר גור קראוזה

מנחה בכירה

הליבה התעסוקתית שלי היא להנגיש רעיונות גדולים בשפה פשוטה, סוחפת ונעימה ולשנות נקודות מבט במטרה לשנות קונספציות קיימות אצל אנשים בזירות משמעותיות בחייהם. לצורך כך אני זקוקה לסביבה יוצאת דופן, מפרגנת ואיכותית המאפשרת עצמאות, עבודת צוות מפרה וחברית.

 

אורי עריכה בסיסית.jpg

אורי אדלשטיין

מנחה בכירה

הליבה התעסוקתית שלי היא להעביר תוכן וכלים המייצרים הזדמנות להתבוננות והעמקה, בצורה מרתקת, נעימה, בגובה העיניים תוך יצירת סביבה תומכת חיובית ופתוחה במטרה לעורר באנשים השראה לחיים מדויקים, מאושרים ומתחשבים יותר הנובעים מראיית היש וקבלה עצמית. לצורך כך אני זקוקה לסביבה אנושית חיובית, מפרגנת ופתוחה, המזמינה חשיבה משותפת, צמיחה והתפתחות, המאפשרת להביא פגיעות וקושי ללא שיפוטיות, בה מתקיימות מערכות יחסים של כנות, אמת ולב פתוח.

 

bottom of page