top of page

לי שמר

מייסדת

הליבה התעסוקתית שלי היא לזהות אתגרים ארגוניים, דרך ניתוח בהיר ומעמיק של הפרטים והתהליכים בארגון, ולחבר בין רעיונות, אנשים וקונספטים במטרה למצוא פתרונות מבוססי ניצול יעיל של משאבים. לצורך כך אני זקוקה לסביבה טכנולוגית, עניינית ואינטנסיבית, עבודה מול הרבה אנשים וצרכים שונים ושהתוצאה מדידה.

 

אז מה כבר עשיתי שישב על הליבה

התעסוקתית שלי?

עשיתי תואר שני במימון והתנהגות ארגונית באוניברסיטה העברית ובנוסף התמחיתי בקידום חדשנות ושיווק במדיות חברתיות. הייתי חלק מצוות המטה המוביל של עמותת 'נובה' ועסקתי בפתרון אתגרים עסקיים; עבדתי בארגון SIT שייעץ בכלים לחדשנות ויצירתיות. לקחתי חלק בהקמה של מקדמיה כשתפקידי היה להפוך את התוכן למוצר ולהעשיר את סוגי השירותים והלקוחות שלנו. כיום, אני חיה בארה"ב ועוסקת בבניית שותפויות אסטרטגיות עבור חברת Iron Source.

 

_MG_1758_edited.jpg

אפרת בינשטוק גרסטנהבר

מנכ"לית שותפה

פיתוח עסקי

הליבה התעסוקתית שלי היא לנתח מצבים וליצור קשרים מבוססי אמון, הזדהות ושותפות באופן שנותן מענה על צרכי כל הצדדים במטרה לייצר שינוי תפיסתי שמאפשר לכל אחד את המקום הנכון לו. לצורך כך אני זקוקה לסביבה יזמית עם צוות מפרה ונוכח, שמאפשר אותנטיות, תחושת בטחון והרגשה שאני חלק ממשהו גדול יותר.

 

אז מה כבר עשיתי שישב על הליבה התעסוקתית שלי?

הנחיתי קבוצות, ניהלתי צוותים ופיתחתי הדרכה במסגרות מגוונות. יש לי תואר ראשון במדעי ההתנהגות מהאקדמית ת"א-יפו ותואר שני במנהל ומנהיגות בחינוך מטעם אוניברסיטת תל אביב. עסקתי רבות בפיתוח ארגוני וביזמות חברתית במגזר הציבורי, בין היתר הקמתי את המרכז לקשרי אקדמיה קהילה באקדמית ת"א-יפו ואת החממה ליזמות חברתית ביפו. בנוסף, בער לי מבפנים ליזום ולהנחות קבוצות של אימהות אחרי לידה ולתת להן לגיטימציה במקום בו הן נמצאות.

 

%D7%A9%D7%9C%D7%95%D7%9E%D7%99%D7%AA%20%

שלומית ולך מזור

מייסדת ומנכ"לית שותפה

עיצוב חוויית המשתתף

הליבה התעסוקתית שלי היא לפתח תהליכים ומתודולגיות, המציגים מידע באופן חדש ואפקטיבי, במטרה לייצר שינוי תפיסתי רחב היקף בסופו אנשים מצוינים לוקחים אחריות ומייצרים השפעה. לצורך כך אני זקוקה לסביבה המתאפיינת בפתיחות, צניעות ומצוינות (הבאה לידי ביטוי בשאיפה מתמדת לדיוק העשייה), עם צוות איכותי וצנוע שמשתף פעולה מרצון.

אז מה כבר עשיתי שישב על הליבה התעסוקתית שלי?

בנוסף להקמה של מקדמיה, הדרכתי, הובלתי וניהלתי תכניות הדרכה לנוער וסטודנטים. למדתי וסיימתי תואר ראשון בסוציולוגיה ותואר שני בהתנהגות ארגונית- מנהל עסקים באוניברסיטה העברית, כשאני נהנית (כמעט) מכל רגע. הייתי חלק מהצוות שהקים את תכנית המצוינות "צוערים לשירות המדינה" וחלק מהצוות  שהקים את תכנית "קריאת כיוון". ליוויתי וייעצתי לתוכניות מנהיגות פורצות דרך כגון "מעוז" ו"ישראל 2050". 

צוות מקדמיה

 

65313113_1169008846612976_91850246962303

מיכל פלג

מנחה בכירה

הליבה התעסוקתית שלי היא ליצור מרחב מעצים ללמידה והתפתחות באמצעות תמיכה הדדית ומודלינג, במטרה לעורר השראה לעשייה מתוך חיבור פנימי והתבוננות חדשה על העולם. לצורך כך אני זקוקה לסביבה דינמית, שיש בה פתיחות ללמידה ואני יכולה לעצב ולהשפיע על ליבת העשייה, תוך חשיבה משותפת של צוות איכותי וקבלת פידבק.

אז מה כבר עשיתי שישב על הליבה התעסוקתית שלי?

שימשתי כסמנכ"לית חינוך ופיתוח ב'אוניברסיטה בעם', תכנית להנגשת האקדמיה לאוכלוסיות מוחלשות. נהנתי להוביל ולהנחות צוותים וקבוצות מגוונות, ולפתח תוכן מקצועי והכשרות. כיום אני עוסקת בפיתוח ארגוני וליווי מנהלים כ-HR Partner באינטל.

בהכשרתי מנחת קבוצות, ובעלת MA במנהל ומדיניות חינוך וחברה ו- BA בחינוך וניהול מאוניברסיטת בן גוריון.

 

64373427_196522454605844_153407452899966

מור טל

מנחה בכירה

הליבה התעסוקתית שלי היא להעביר ידע בצורה נגישה וברורה, בהתלהבות ובגישה אישית שיוצרת חיבור ומעוררת מחשבה במטרה לעורר השראה באנשים לחיים מתחשבים ומאושרים יותר ולצייר אדוות של השפעה חיובית בעולם. לצורך כך אני זקוקה לסביבה שבה אני עומדת מול קהל ומשאירה עליו חותם. סביבה מקדמת הנותנת ערך מוסף ועבודת צוות עם חשיבה וצמיחה משותפת. 

אז מה כבר עשיתי שישב על הליבה התעסוקתית שלי?

שירתתי כשליחה בארה"ב מטעם הסוכנות היהודית ועבדתי בסוכנות בתפקידים שונים. כיום, מרכזת בתכנית קידום תעסוקה לאקדמאים בפריפריה החברתית-גאוגרפית "תופסים כיוון". בוגרת BA במדעי ההתנהגות ו-MA בניהול מערכות חינוך בלתי פורמליות באונ' בר אילן.

 

WhatsApp Image 2019-06-24 at 23.38_edite

לירון אהרוני

מנחה בכירה

הליבה התעסוקתית שלי היא לחשוב באופן מקרו-אסטרטגי, תוך עיבוד, זיהוי וזיקוק של צרכי הפרט ומתן תמיכה רגשית וייעוץ פרקטי לשיפור בשטח. במטרה למוסס מוסכמויות רווחות בעלות השפעה שלילית, ולייצר לאנשים חוויה של שליטה, יציבות, תוקף ותחושה שהם לא לבד ויש מי שיתמוך בהם. לצורך כך אני זקוקה לסביבה שבה יש איזון בין נגיעה בשטח עם אוכלוסיית היעד שעוברת תהליך של שינוי, לבין נקודת מבט ניהולית-מערכתית שיש לי בה חופש פעולה לצד עבודה בצוות שמעריך ואוהב אותי

אז מה כבר עשיתי שישב על הליבה התעסוקתית שלי?

יש לי תואר ראשון בפסיכולוגיה וכלכלה ותואר שני בפסיכולוגיה קלינית של המבוגר. כיום אני במהלך התמחות קלינית במרפאת מבוגרים במרכז לבריאות הנפש גהה. התפקיד כולל טיפול פסיכותרפי בגישה דינאמית ושילוב כלים התנהגותיים-קוגניטיביים (במידת הצורך) עבור מטופלים עם מגוון של הפרעות. 
ב5 שנים האחרונות עבדתי כרכזת של חונכים וסייעות שילוב לילדים עם צרכים מיוחדים ושל סומכות למשפחות עם לקות הורית בחברת דנאל. 

תמונה 2_edited.jpg

לי וינצר ברנד 

מנחה בכירה

הליבה התעסוקתית שלי היא להוביל קבוצות בתהליכי עומק תוך רגישות לצרכים הספציפיים של כל פרט בקבוצה. במטרה להוביל ולהיות נוכחת בתהליכי גדילה של אנשים ולאפשר ביטוי לייחודיות של כל אחד. לצורך כך אני זקוקה לסביבה של עצמאות שמתקיימת בה עבודת צוות של שותפים בה אוכל לייצר משהו חדש מהתנאים הקיימים.

 

אז מה כבר עשיתי שישב על הליבה התעסוקתית שלי?

מנחת קבוצות ומעל עשור עוסקת בעולם ההנחיה והליווי בעיקר במסגרות קבוצתיות. בשנתיים האחרונות מנהלת את יחידת חיפה באוניברסיטת חיפה בארגון שגרירי רוטשילד. בוגרת BA בייעוץ והתפתחות האדם ומנהיגות ומדיניות בחינוך מאוניברסיטת חיפה.

דנה.jpg

דנה לוביץ

מנחה בכירה

הליבה התעסוקתית שלי היא לאסוף אינפורמציה אנושית, להתאים ולפתח מנגנונים מתודולוגים מעוררי השראה ואפקטיבים במטרה להגביר את המשמעות והמימוש של משאבים במרחב בו הם מתקיימים. לצורך כך אני זקוקה לסביבה תומכת ומפרגנת בה יש לי פלטפורמה להתייעצות ושותפות לצד עבודה עצמאית.  משמעותי, שהאנרגיות שלו נמצאות במקום הנכון, מלא.

 

אז מה כבר עשיתי שישב על הליבה התעסוקתית שלי?

בנוסף להיותי מנחה במקדמיה אני מנהלת את היחידה לתכנון אסטרטגי בעיריית בני ברק. ובמסגרתה עוסקת בקידום רפורמה עירונית בתחבורה, בנייה והטמעה של תהליכי רוחב ארגונים ופיתוח מתודולוגיות למידה ליצירת מנועי צמיחה אנושיים בארגון. 

התמחתי בקידום תכניות עבודה מקושרות תקציב לרשויות מקומית ובבניית מערך מיצוי משאבים עירוני, תחומים בהם אני מכשירה אנשי מקצוע ברשויות מקומיות.   

אני בוגרת תכנית ה'צוערים לשלטון המקומי' ובעלת תואר שני בתכנון עירוני מאוניברסיטת תל אביב. הדרכתי וריכזתי בארגון 'אוניברסיטה בעם', בתחום מנהל עסקים. בניתי והנחתי קורס 'התנהלות אפקטיבית בארגונים ובחיי היומיום'  במסגרת תכנית הכשרה של משרד הפנים.

64844097_353816595332063_664711901626132

דוד מורדוך 

מנחה בכיר

הליבה התעסוקתית שלי היא לייצר ולהחזיק מרחב נעים, קשוב וסבלני במפגש אישי או קבוצתי, יחד עם הובלה מפוקסת וברורה במטרה לחבר אנשים לחופש שלהם, לעשות את מה שהם אוהבים ולחיות בקלות ובפשטות. לצורך כך אני זקוק לסביבה שבה יש לי עצמאות יחד עם שותפות ותקשורת בגובה העיניים, לקוחות שהם בעניין ומקום לגמישות לצד תכנית.

 

אז מה כבר עשיתי שישב על הליבה התעסוקתית שלי?

מטפל בפסיכותרפיה גופנית ועיסוי תאילנדי, מלמד תנועה קונטקט ואימפרוויזציה ומנחה מעגלי גברים בטבע.

20190619_080253_edited.jpg

אורית נמרוד 

מנחה בכירה

הליבה התעסוקתית שלי היא להוביל אנשים וצוותים לעבר הגשמת מטרה משותפת באמצעות העצמה אישית, בחירת משימות מתאימות וליווי בתוכן, במטרה להוביל ולייצר שינוי תודעתי בקרב צעירים שיביא למימוש הפוטנציאל הטמון בהם. לצורך כך אני זקוקה לסביבה שבה יש לי צוות חברי עם מוטיבציה משותפת לעשייה, אתגרים מחשבתיים הדורשים ממני יצירתיות ופיתוח, והשפעה ישירה על ליבת העשייה של הארגון. 

 

אז מה כבר עשיתי שישב על הליבה התעסוקתית שלי?

בוגרת קורסים בפסיכולוגיה חיובית ומיינדפולנס. עבדה בעמותת "ארץעיר", הדריכה וריכזה את המכינה הקדם צבאית "ארז" בב"ש וכיום מנהלת את תכנית "קו הזינוק" באזור גוש דן, לפיתוח מנהיגות בקרב צעירים מהפריפריה החברתית והגאוגרפית. בעלת BA בסוציולוגיה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון.

רות.jpg

רות שמעון נעים

מנחה בכירה

 

הליבה התעסוקתית שלי היא לחבר א.נשים למצפן הפנימי שלהם, על ידי הקשבה ושאילת שאלות מדויקת ומעמיקה, לכדי הבנת הצורך האמיתי במטרה לאפשר לא.נשים וארגונים להתוות לעצמם את הדרך באמצעות היכולות שלהם, בצמתים משמעותיים. לצורך כך אני זקוקה לסביבה המתאפיינת במגע ישיר שלי עם השטח והא.נשים שבו, צוות מסור, כן ובעל מוטיבציה לעשייה, ומסגרת ברורה המאפשרת לי לנוע בחופשיות בתוכה. 

 

אז מה כבר עשיתי שישב על הליבה התעסוקתית שלי?

בנוסף להיות מנחה במקדמיה, אני גם ראש התכנית 'סמינר מצטיינים בניהול' באוניברסיטה הפתוחה. אני מייעצת לארגונים ופרויקטים שונים ומנחת סדנאות ותהליכים. יש לי תואר שני בהתנהגות ארגונית - מנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית. הדרכתי וניהלתי א.נשים וצוותים במסגרות שונות, בארץ ובחו"ל. ניהלתי וליוויתי תהליכי שיתוף ציבור מרובי ממשקים במשרדי הממשלה מטעם 'שיתופים' ובניתי תכניות עבודה אופרטיביות, אישיות וארגוניות, מתוך בירור צרכים. היום אני כותבת גם בלוג אודות החיים; הורות, נשיות וחיבור למצפן הפנימי.

מיה שהם

סמנכ"לית 

ניהול שותפויות

 

הליבה התעסוקתית שלי היא לייצר תשתית חזקה לצמיחה שעובדת מעצמה כתוצאה ממקסום המשאבים האורגניים של האדם והארגון במטרה לייצר שינוי פנימי תפיסתי בנוגע ליכולות ולפוטנציאל ולהניע לפעולה שמייצרת ערך מוסף לסביבה. לצורך כך אני זקוקה לסביבה שמאפשרת גמישות ועצמאות לצד צוות פתוח וכנה שחושב ולומד יחד ומפתח את הארגון.

אז מה כבר עשיתי שישב על הליבה התעסוקתית שלי?

הדרכתי והנחתי קבוצות בתחומים שונים בעולם החברתי. ליוויתי אנשים המתמודדים עם מוגבלות נפשית בתהליכי קריירה, יזמתי את יריד התעסוקה הראשון לאנשים עם מוגבלות נפשית בעמותת שכולו טוב, וניהלתי תכניות חינוך ארציות בעמותת אור ירוק. לצד ההנחיה במקדמיה, הקמתי עסק חברתי לקידום תעסוקת צעירים מהפריפריה החברתית. יש לי תואר ראשון בפסיכולוגיה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה מאוניברסיטת ת"א, תעודת מנחת קבוצות מסמינר הקיבוצים, ו-MBA בהתמחות בעסקים חברתיים.

 

%D7%A0%D7%98%D7%A2_edited.jpg

נטע לבנברג

מנחה בכירה

הליבה התעסוקתית שלי היא לייצר מרחב מאפשר לא.נשים להתחבר לעצמם בעזרת שאילת השאלות הנכונות, שיקוף וידע השוואתי בתחומים שונים במטרה לתת כלים להנהגה עצמית ולדיוק הבחירות. לצורך כך אני זקוקה לסביבה צוותית אינטימית, מפרגנת, חברית וסינרגטית. הכשרה מסודרת ואחריה עצמאות יחד עם הדרכה וליווי, תהליכים ממוקדים ופרקטיים עם תוצאה נראית לעין.

 

אז מה כבר עשיתי שישב על הליבה התעסוקתית שלי?

בנוסף להיותי מנחה במקדמיה אני נטורופתית (מטפלת ברפואה משלימה), בוגרת קמפוס "ברושים" באונ' תל-אביב - מלווה אנשים בתהליכי התפתחות, קידום בריאות וחיבור גוף-נפש. מנחה סדנאות לנוער וצוותים חינוכיים ומרצה מטעם מחלקת החינוך של מרכז הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית בנושאי מגדר, תקשורת, מיניות ויצירת מרחבים בטוחים. עוסקת בהנחיית קבוצות ופיתוח הדרכה שנים רבות במסגרות שונות וקהלי יעד מגוונים.

תמר גור קראוזה

מנחה בכירה

הליבה התעסוקתית שלי היא להנגיש רעיונות גדולים בשפה פשוטה, סוחפת ונעימה ולשנות נקודות מבט במטרה לשנות קונספציות קיימות אצל אנשים בזירות משמעותיות בחייהם. לצורך כך אני זקוקה לסביבה יוצאת דופן, מפרגנת ואיכותית המאפשרת עצמאות, עבודת צוות מפרה וחברית.

 

אז מה כבר עשיתי שישב על הליבה התעסוקתית שלי?

עבדתי בעשרות ארגונים בתפקידי הנחייה ופיתוח תכנים כמו זהות, דיאלוג וחינוך מגדרי. אני בעלת תואר ראשון בלימודי חינוך ויזמות חינוכית מסמינר הקיבוצים ותואר שני בקשרי יהדות ישראל והתפוצות מאוניברסיטת חיפה. בנוסף, אני בוגרת של תכניות מנהיגות, ביניהן "קריאת כיוון" ו"צעירי הנשיא". בנוסף להיותי מנחה במקדמיה אני עובדת כעצמאית בליווי תוכני, רגשי וטקסי של צמתי חיים שונים. מלידה, דרך גיל ההתבגרות ועד ליווי לזוגות לקראת נישואין ואחריהם.

אורי אדלשטיין

מנחה בכירה

הליבה התעסוקתית שלי היא לייצר חוויות חיוביות ועוצמתיות המאפשרות יציאה מאזור הנוחות, שיח כנה והתבוננות ומעניקות זוויות מבט שונות במטרה לעורר השראה באנשים לחיים מאושרים, מדויקים ומתחשבים יותר. לצורך כך אני זקוקה לסביבה חיובית, כנה ומפרגנת, עם אמונה באדם וצוות המאפשר חשיבה משותפת וצמיחה.

 

אז מה כבר עשיתי שישב על הליבה התעסוקתית שלי?

אני עוסקת שנים רבות בחינוך בלתי פורמלי ובהנחיה והדרכה של קבוצות, בעיקר בנושאי זהות, ערכים ומנהיגות. יש לי תואר ראשון בגאוגרפיה ופיתוח סביבתי מבן גוריון ובנוסף אני מורת דרך בהכשרתי. הדרכתי מסעות דרך החברה להגנת הטבע והנחיתי סדנאות דרך המכון למורשת בן גוריון. כיום, בנוסף להיותי מנחה במקדמיה אני מורת דרך באופן פרטי ובמסגרת תכניות שונות, כמו 'תגלית' וגם מנחה מסעות טיפוליים לנוער בסיכון במדבר ב'דרך לוטן'.

bottom of page