לי שמר

מייסדת

הליבה התעסוקתית שלי היא לזהות אתגרים ארגוניים, דרך ניתוח בהיר ומעמיק של הפרטים והתהליכים בארגון, ולחבר בין רעיונות, אנשים וקונספטים במטרה למצוא פתרונות מבוססי ניצול יעיל של משאבים. לצורך כך אני זקוקה לסביבה טכנולוגית, עניינית ואינטנסיבית, עבודה מול הרבה אנשים וצרכים שונים ושהתוצאה מדידה.

 

אז מה כבר עשיתי שישב על הליבה

התעסוקתית שלי?

עשיתי תואר שני במימון והתנהגות ארגונית באוניברסיטה העברית ובנוסף התמחיתי בקידום חדשנות ושיווק במדיות חברתיות. הייתי חלק מצוות המטה המוביל של עמותת 'נובה' ועסקתי בפתרון אתגרים עסקיים; עבדתי בארגון SIT שייעץ בכלים לחדשנות ויצירתיות. לקחתי חלק בהקמה של מקדמיה כשתפקידי היה להפוך את התוכן למוצר ולהעשיר את סוגי השירותים והלקוחות שלנו. כיום, אני חיה בארה"ב ועוסקת בבניית שותפויות אסטרטגיות עבור חברת Iron Source.

 

אפרת בינשטוק גרסטנהבר

מנכ"לית שותפה

פיתוח עסקי

הליבה התעסוקתית שלי היא לנתח מצבים וליצור קשרים מבוססי אמון, הזדהות ושותפות באופן שנותן מענה על צרכי כל הצדדים במטרה לייצר שינוי תפיסתי שמאפשר לכל אחד את המקום הנכון לו. לצורך כך אני זקוקה לסביבה יזמית עם צוות מפרה ונוכח, שמאפשר אותנטיות, תחושת בטחון והרגשה שאני חלק ממשהו גדול יותר.

 

אז מה כבר עשיתי שישב על הליבה התעסוקתית שלי?

הנחיתי קבוצות, ניהלתי צוותים ופיתחתי הדרכה במסגרות מגוונות. יש לי תואר ראשון במדעי ההתנהגות מהאקדמית ת"א-יפו ותואר שני במנהל ומנהיגות בחינוך מטעם אוניברסיטת תל אביב. עסקתי רבות בפיתוח ארגוני וביזמות חברתית במגזר הציבורי, בין היתר הקמתי את המרכז לקשרי אקדמיה קהילה באקדמית ת"א-יפו ואת החממה ליזמות חברתית ביפו. בנוסף, בער לי מבפנים ליזום ולהנחות קבוצות של אימהות אחרי לידה ולתת להן לגיטימציה במקום בו הן נמצאות.

 

שלומית ולך מזור

מייסדת ומנכ"לית שותפה

עיצוב חוויית המשתתף

הליבה התעסוקתית שלי היא לפתח ולהקים מנגנונים מתודולוגיים המציגים מידע באופן חדש ומעבירים את המשתתפים בהם תהליך אפקטיבי במטרה לייצר שינוי תפיסתי רחב היקף בסופו אנשים מצוינים לוקחים אחריות ומייצרים השפעה, לצורך כך אני זקוקה לסביבה המתאפיינת בפתיחות, צניעות ומצוינות (הבאה לידי ביטוי בשאיפה מתמדת לדיוק העשייה), עם צוות איכותי וצנוע שמשתף פעולה מרצון.

אז מה כבר עשיתי שישב על הליבה התעסוקתית שלי?

הדרכתי, הובלתי וניהלתי תכניות הדרכה לנוער וסטודנטים. עשיתי תואר ראשון בסוציולוגיה ותואר שני, בהתנהגות ארגונית- מנהל עסקים באוניברסיטה העברית כשאני נהנית (כמעט) מכל רגע. הייתי חלק מהצוות שהקים את תכנית המצוינות "צוערים לשירות המדינה" וחלק מהצוות המגניב והבועט שהקים את תכנית "קריאת כיוון". ליוויתי וייעצתי לתוכניות מנהיגות פורצות דרך כגון "מעוז" ו"ישראל 2050". אה כן, וגם הקמתי את מקדמיה (:

צוות מקדמיה

 

הדר פרייס חנקין

מנחה בכירה

 

הליבה התעסוקתית שלי היא לעשות שימוש במשאבים קיימים, להדגיש את החוזקות שלהם ולמצוא דרכים נוספות להפיק מהם ערך במטרה להוציא את המיטב מאנשים, ארגונים או אובייקטים וליצור מכלול שהוא הרמוני וגדול מסך חלקיו. לצורך כך אני זקוקה לסביבה חיובית, המתאפיינת בכנות ופתיחות, עם צוות מפרה ובעל מטרה משותפת.

אז מה כבר עשיתי שישב על הליבה התעסוקתית שלי?

עסקתי בניהול צוותים ובליווי עובדים בארגונים שונים. יש לי תואר ראשון בסוציולוגיה ומנהל עסקים ותואר שני בהתנהגות ארגונית מהאוניברסיטה העברית. בנוסף, אני בוגרת התכנית לייעוץ בהתפתחות קריירה של אוניברסיטת תל-אביב ולקחתי חלק בליווי תעסוקתי של משתתפי תכנית 'סטרייב' מטעם ג'וינט-תבת. מלבד עבודתי במקדמיה, אני לוקחת חלק בתהליכי ייעוץ ארגוני ואסטרטגי. מעבר לזה, אני כל חיי מתעסקת באומנות שימושית כמו שיפוץ רהיטים,  תפירה, ולאחרונה הקמתי עסק לשזירת פרחים שנקרא "פרחים בכרם" במסגרתו אני מייצרת הרמוניה מחלקים שונים כל יום מחדש. 

 

רות שמעון נעים

מנחה בכירה

 

הליבה התעסוקתית שלי היא לחבר א.נשים למצפן הפנימי שלהם, על ידי הקשבה ושאילת שאלות מדויקת ומעמיקה, לכדי הבנת הצורך האמיתי במטרה לאפשר לא.נשים וארגונים להתוות לעצמם את הדרך באמצעות היכולות שלהם, בצמתים משמעותיים. לצורך כך אני זקוקה לסביבה המתאפיינת במגע ישיר שלי עם השטח והא.נשים שבו, צוות מסור, כן ובעל מוטיבציה לעשייה, ומסגרת ברורה המאפשרת לי לנוע בחופשיות בתוכה. 

 

אז מה כבר עשיתי שישב על הליבה התעסוקתית שלי?

בנוסף להיות מנחה במקדמיה, אני גם ראש התכנית 'סמינר מצטיינים בניהול' באוניברסיטה הפתוחה. אני מייעצת לארגונים ופרויקטים שונים ומנחת סדנאות ותהליכים. יש לי תואר שני בהתנהגות ארגונית - מנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית. הדרכתי וניהלתי א.נשים וצוותים במסגרות שונות, בארץ ובחו"ל. ניהלתי וליוויתי תהליכי שיתוף ציבור מרובי ממשקים במשרדי הממשלה מטעם 'שיתופים' ובניתי תכניות עבודה אופרטיביות, אישיות וארגוניות, מתוך בירור צרכים. היום אני כותבת גם בלוג אודות החיים; הורות, נשיות וחיבור למצפן הפנימי.

מיה שהם

סמנכ"לית 

ניהול שותפויות

 

הליבה התעסוקתית שלי היא לייצר תשתית חזקה לצמיחה שעובדת מעצמה כתוצאה ממקסום המשאבים האורגניים של האדם והארגון במטרה לייצר שינוי פנימי תפיסתי בנוגע ליכולות ולפוטנציאל ולהניע לפעולה שמייצרת ערך מוסף לסביבה. לצורך כך אני זקוקה לסביבה שמאפשרת גמישות ועצמאות לצד צוות פתוח וכנה שחושב ולומד יחד ומפתח את הארגון.

אז מה כבר עשיתי שישב על הליבה התעסוקתית שלי?

הדרכתי והנחתי קבוצות בתחומים שונים בעולם החברתי. ליוויתי אנשים המתמודדים עם מוגבלות נפשית בתהליכי קריירה, יזמתי את יריד התעסוקה הראשון לאנשים עם מוגבלות נפשית בעמותת שכולו טוב, וניהלתי תכניות חינוך ארציות בעמותת אור ירוק. לצד ההנחיה במקדמיה, הקמתי עסק חברתי לקידום תעסוקת צעירים מהפריפריה החברתית. יש לי תואר ראשון בפסיכולוגיה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה מאוניברסיטת ת"א, תעודת מנחת קבוצות מסמינר הקיבוצים, ו-MBA בהתמחות בעסקים חברתיים.

 

נטע לבנברג

מנחה בכירה

הליבה התעסוקתית שלי היא לייצר מרחב מאפשר לא.נשים להתחבר לעצמם בעזרת שאילת השאלות הנכונות, שיקוף וידע השוואתי בתחומים שונים במטרה לתת כלים להנהגה עצמית ולדיוק הבחירות. לצורך כך אני זקוקה לסביבה צוותית אינטימית, מפרגנת, חברית וסינרגטית. הכשרה מסודרת ואחריה עצמאות יחד עם הדרכה וליווי, תהליכים ממוקדים ופרקטיים עם תוצאה נראית לעין.

 

אז מה כבר עשיתי שישב על הליבה התעסוקתית שלי?

בנוסף להיותי מנחה במקדמיה אני נטורופתית (מטפלת ברפואה משלימה), בוגרת קמפוס "ברושים" באונ' תל-אביב - מלווה אנשים בתהליכי התפתחות, קידום בריאות וחיבור גוף-נפש. מנחה סדנאות לנוער וצוותים חינוכיים ומרצה מטעם מחלקת החינוך של מרכז הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית בנושאי מגדר, תקשורת, מיניות ויצירת מרחבים בטוחים. עוסקת בהנחיית קבוצות ופיתוח הדרכה שנים רבות במסגרות שונות וקהלי יעד מגוונים.

תמר גור קראוזה

מנחה בכירה

הליבה התעסוקתית שלי היא להנגיש רעיונות גדולים בשפה פשוטה, סוחפת ונעימה ולשנות נקודות מבט במטרה לשנות קונספציות קיימות אצל אנשים בזירות משמעותיות בחייהם. לצורך כך אני זקוקה לסביבה יוצאת דופן, מפרגנת ואיכותית המאפשרת עצמאות, עבודת צוות מפרה וחברית.

 

אז מה כבר עשיתי שישב על הליבה התעסוקתית שלי?

עבדתי בעשרות ארגונים בתפקידי הנחייה ופיתוח תכנים כמו זהות, דיאלוג וחינוך מגדרי. אני בעלת תואר ראשון בלימודי חינוך ויזמות חינוכית מסמינר הקיבוצים ותואר שני בקשרי יהדות ישראל והתפוצות מאוניברסיטת חיפה. בנוסף, אני בוגרת של תכניות מנהיגות, ביניהן "קריאת כיוון" ו"צעירי הנשיא". בנוסף להיותי מנחה במקדמיה אני עובדת כעצמאית בליווי תוכני, רגשי וטקסי של צמתי חיים שונים. מלידה, דרך גיל ההתבגרות ועד ליווי לזוגות לקראת נישואין ואחריהם.

אורי אדלשטיין

מנחה בכירה

הליבה התעסוקתית שלי היא לייצר חוויות חיוביות ועוצמתיות המאפשרות יציאה מאזור הנוחות, שיח כנה והתבוננות ומעניקות זוויות מבט שונות במטרה לעורר השראה באנשים לחיים מאושרים, מדויקים ומתחשבים יותר. לצורך כך אני זקוקה לסביבה חיובית, כנה ומפרגנת, עם אמונה באדם וצוות המאפשר חשיבה משותפת וצמיחה.

 

אז מה כבר עשיתי שישב על הליבה התעסוקתית שלי?

אני עוסקת שנים רבות בחינוך בלתי פורמלי ובהנחיה והדרכה של קבוצות, בעיקר בנושאי זהות, ערכים ומנהיגות. יש לי תואר ראשון בגאוגרפיה ופיתוח סביבתי מבן גוריון ובנוסף אני מורת דרך בהכשרתי. הדרכתי מסעות דרך החברה להגנת הטבע והנחיתי סדנאות דרך המכון למורשת בן גוריון. כיום, בנוסף להיותי מנחה במקדמיה אני מורת דרך באופן פרטי ובמסגרת תכניות שונות, כמו 'תגלית' וגם מנחה מסעות טיפוליים לנוער בסיכון במדבר ב'דרך לוטן'.

מיכל פלג

מנחה בכירה

הליבה התעסוקתית שלי היא ליצור מרחב מעצים ללמידה והתפתחות באמצעות תמיכה הדדית ומודלינג, במטרה לעורר השראה לעשייה מתוך חיבור פנימי והתבוננות חדשה על העולם. לצורך כך אני זקוקה לסביבה דינמית, שיש בה פתיחות ללמידה ואני יכולה לעצב ולהשפיע על ליבת העשייה, תוך חשיבה משותפת של צוות איכותי וקבלת פידבק.

אז מה כבר עשיתי שישב על הליבה התעסוקתית שלי?

מנחת קבוצות מוסמכת ומגיעה מעולמות החינוך והניהול. בעלת BA בחינוך וניהול ו-MA במנהל ומדיניות חברה וחינוך. ביצעה שלל תפקידי ניהול, הדרכה ופיתוח מקצועי ב'אוניברסיטה בעם'- תכנית חינוכית חברתית להנגשת האקדמיה לאוכלוסיות מוחלשות. בימים אלו מתחילה בעולם העסקי כעובדת במשאבי אנוש בחברת הייטק.

 

מור טל

מנחה בכירה

הליבה התעסוקתית שלי היא להעביר ידע בצורה נגישה וברורה, בהתלהבות ובגישה אישית שיוצרת חיבור ומעוררת מחשבה במטרה לעורר השראה באנשים לחיים מתחשבים ומאושרים יותר ולצייר אדוות של השפעה חיובית בעולם. לצורך כך אני זקוקה לסביבה שבה אני עומדת מול קהל ומשאירה עליו חותם. סביבה מקדמת הנותנת ערך מוסף ועבודת צוות עם חשיבה וצמיחה משותפת. 

אז מה כבר עשיתי שישב על הליבה התעסוקתית שלי?

שירתתי כשליחה בארה"ב מטעם הסוכנות היהודית ועבדתי בסוכנות בתפקידים שונים. כיום, מרכזת בתכנית קידום תעסוקה לאקדמאים בפריפריה החברתית-גאוגרפית "תופסים כיוון". בוגרת BA במדעי ההתנהגות ו-MA בניהול מערכות חינוך בלתי פורמליות באונ' בר אילן.

 

לירון אהרוני

מנחה בכירה

הליבה התעסוקתית שלי היא לחשוב באופן מקרו-אסטרטגי, תוך עיבוד, זיהוי וזיקוק של צרכי הפרט ומתן תמיכה רגשית וייעוץ פרקטי לשיפור בשטח. במטרה למוסס מוסכמויות רווחות בעלות השפעה שלילית, ולייצר לאנשים חוויה של שליטה, יציבות, תוקף ותחושה שהם לא לבד ויש מי שיתמוך בהם. לצורך כך אני זקוקה לסביבה שבה יש איזון בין נגיעה בשטח עם אוכלוסיית היעד שעוברת תהליך של שינוי, לבין נקודת מבט ניהולית-מערכתית שיש לי בה חופש פעולה לצד עבודה בצוות שמעריך ואוהב אותי

אז מה כבר עשיתי שישב על הליבה התעסוקתית שלי?

יש לי תואר ראשון בפסיכולוגיה וכלכלה ותואר שני בפסיכולוגיה קלינית של המבוגר. כיום אני במהלך התמחות קלינית במרפאת מבוגרים במרכז לבריאות הנפש גהה. התפקיד כולל טיפול פסיכותרפי בגישה דינאמית ושילוב כלים התנהגותיים-קוגניטיביים (במידת הצורך) עבור מטופלים עם מגוון של הפרעות. 
ב5 שנים האחרונות עבדתי כרכזת של חונכים וסייעות שילוב לילדים עם צרכים מיוחדים ושל סומכות למשפחות עם לקות הורית בחברת דנאל. 

לי וינצר ברנד 

מנחה בכירה

הליבה התעסוקתית שלי היא להוביל קבוצות בתהליכי עומק תוך רגישות לצרכים הספציפיים של כל פרט בקבוצה. במטרה להוביל ולהיות נוכחת בתהליכי גדילה של אנשים ולאפשר ביטוי לייחודיות של כל אחד. לצורך כך אני זקוקה לסביבה של עצמאות שמתקיימת בה עבודת צוות של שותפים בה אוכל לייצר משהו חדש מהתנאים הקיימים.

 

אז מה כבר עשיתי שישב על הליבה התעסוקתית שלי?

מנחת קבוצות ומעל עשור עוסקת בעולם ההנחיה והליווי בעיקר במסגרות קבוצתיות. בשנתיים האחרונות מנהלת את יחידת חיפה באוניברסיטת חיפה בארגון שגרירי רוטשילד. בוגרת BA בייעוץ והתפתחות האדם ומנהיגות ומדיניות בחינוך מאוניברסיטת חיפה.

דוד מורדוך 

מנחה בכיר

הליבה התעסוקתית שלי היא אני יודע לייצר ולהחזיק מרחב נעים, קשוב וסבלני במפגש אישי או קבוצתי, יחד עם הובלה מפוקסת וברורה במטרה לחבר אנשים לחופש שלהם, לעשות את מה שהם אוהבים ולחיות בקלות ובפשטות. לצורך כך אני זקוק לסביבה שבה יש לי עצמאות יחד עם שותפות ותקשורת בגובה העיניים, לקוחות שהם בעניין ומקום לגמישות לצד תכנית.

 

אז מה כבר עשיתי שישב על הליבה התעסוקתית שלי?

מטפל בפסיכותרפיה גופנית ועיסוי תאילנדי, מלמד תנועה קונטקט ואימפרוויזציה ומנחה מעגלי גברים בטבע.

אורית נמרוד 

מנחה בכירה

הליבה התעסוקתית שלי היא אני יודעת להוביל אנשים וצוותים לעבר הגשמת מטרה משותפת באמצעות העצמה אישית, בחירת משימות מתאימות וליווי בתוכן, במטרה להוביל ולייצר שינוי תודעתי בקרב צעירים שיביא למימוש הפוטנציאל הטמון בהם. לצורך כך אני זקוקה לסביבה שבה יש לי צוות חברי עם מוטיבציה משותפת לעשייה, אתגרים מחשבתיים הדורשים ממני יצירתיות ופיתוח, והשפעה ישירה על ליבת העשייה של הארגון. 

 

אז מה כבר עשיתי שישב על הליבה התעסוקתית שלי?

בוגרת קורסים בפסיכולוגיה חיובית ומיינדפולנס. עבדה בעמותת "ארץעיר", הדריכה וריכזה את המכינה הקדם צבאית "ארז" בב"ש וכיום מנהלת את תכנית "קו הזינוק" באזור גוש דן, לפיתוח מנהיגות בקרב צעירים מהפריפריה החברתית והגאוגרפית. בעלת BA בסוציולוגיה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון.

Workfully in the new world

©