אודות

 

עולם התעסוקה הוא כבר לא רק עולם של מקצועות מוגדרים וברורים. הוא עולם דינאמי ומורכב הרבה יותר. 

בעבר אנשים בחרו מקצוע והתמידו באותו מקום עבודה במשך שנים רבות. כיום, צעירים מחליפים עבודה בתדירות גבוהה. ריבוי האפשרויות, סל השיקולים המורכב והשאיפה למימוש עצמי מייצר בלבול שמקשה על היכולת לקבל החלטה ומפחית את הנאמנות והמחוברות לארגונים. המטרה שלנו היא לסייע לעובדים ומעסיקים למצוא ולייצר משמעות בעשייתם בשוק העבודה החדש.

מקדמיה קמה בשנת 2010 בעקבות זיהוי של השינויים בשוק העבודה והצורך בפתרונות חדשים ומותאמים. מאז ועד היום עברו את התהליכים שלנו למעלה מ-5000 מחפשי עבודה, עובדים ומנהלים.

 

בחזוננו אנו רואים שוק תעסוקה שבו תפקידים מוגדרים לפי האדם הנדרש לתפקיד ולארגון על כל מאפייניו ולא רק לפי ניסיון עבר ויכולות נדרשות. עולם בו אנשים מנווטים את עצמם בין תפקידים על בסיס הליבה התעסוקתית שלהם ולא על בסיס ציר מקצועי לינארי שלכאורה מוכתב מראש או מצופה חברתית. עולם בו ארגונים ועובדים צומחים יחד מתוך חדוות עשייה. בעולם שכזה אנשים יוכלו למצות את כישוריהם עד תום ולתרום תרומה מרבית לעולם.

צוות

את הגיוס, הפיתוח והניהול של צוות מקדמיה אנחנו עושים דרך השיטה והגישה של מקדמיה. מכאן, שצוות המנחים.ות שלנו מגיע מרקעים רבים ומגוונים (הדרכת והנחיית קבוצות, סוציולוגיה ארגונית, מנהל עסקים, גיוס, מיון וניהול צוותים ועוד). יותר מכל אנו מקפידים שהליבה התעסוקתית שלהם תהיה בהלימה גבוהה עם ליבת התפקיד של מנחה במקדמיה. אנו רואים ערך עליון בהנאה של המנחים שלנו מעשייתם ובאפשרות שלנו לייצר להם תחושת מימוש עצמי גבוהה והדבר ניכר בעשייתם בשטח. 

 

ארגונים שכבר משתמשים בשיטה של מקדמיה

 

צרו קשר

רוצים גם להתמקדם? צרו קשר

Workfully in the new world

Workfully in the new world

©