תהליכים אישיים במקדמיה

בעשורים האחרונים, עולם התעסוקה השתנה דרמטית. אפשרויות אינסופיות נפתחות, מתרבות ומשתנות מיום ליום. תקופת הקורונה, האיצה תהליכי שינוי אלה באופן משמעותי והפכה סדרי עולם בארגונים בכל הנוגע לניהול כח אדם ותנאי העבודה.

במקביל, התפיסות שלנו לגבי עולם התעסוקה והכלים המוצעים לנו לחקור ולהבין מה הכיוון הנכון לנו בתוכו - לא השתנו. נראה כי עדיין מצפים מאיתנו להתנהג ולנהל את הקריירה שלנו כאילו אנחנו ב-1950.

החדשות הטובות הן, שיש דרך אחרת להגדיר את עצמנו ולנהל את הקריירה שלנו. כי העולם כבר לא עובד בתבניות. אז אין באמת סיבה שניכנס אליהן.

מה היינו רוצים?

רבים מאיתנו מרגישים שבין האפשרויות האינסופיות והלא ידועות לבין הכלים והידע המוגבלים שעומדים לרשותנו עדיף היה שמישהו אחר, מומחה בתחום, פשוט יגיד לנו מה כדאי לנו לעשות ואיך. 

יחד עם זאת, לצד משאלת הלב המוצדקת הזו, אנו מבינים שאין מומחה, גדול ככל שיהיה, שיכול להכיר אותנו עד כדי כך טוב תוך מספר שעות. ואין מומחה, גדול ככל שיהיה, שבאמת יכול להבין לפרטי פרטים את כל האפשרויות התעסוקתיות הקיימות שם בחוץ ושמשתנות מיום ליום.

 

איך אנחנו יכולים לעזור לכם?

בתהליך אישי עם מנחה מקדמיה (בפלטפורמת האון ליין שלנו), אנחנו מאפשרים לכם למצוא את המילים המדויקות להגדיר מי אתם ומה אתם רוצים לעשות בעולם הזה, קודם כל לעצמכם ואז גם החוצה.

​במגוון התהליכים תקבלו כלים לקבל את ההחלטות באופן הנכון לכם ביותר, עם תוקף פנימי ובטחון ועם הרבה פחות כאבי בטן וייסורים.

 

 

התהליכים האישיים שלנו-

עדכון גרסה

קורות חיים.

אחרת

מקדמיה

one on one

1/1
1/4

להשארת פרטים ויצירת קשר

אפשר לקבוע עכשיו זמן לשיחה

תודה! נהיה בקשר בקרוב

 

המתאמות שלנו ישמחו לשוחח אתך, לתת לך עוד פרטים ולבחון יחד האם התהליך שלנו נכון עבורך.

פרט חשוב כשקובעים מועד ביומן- רצוי לפנות לשיחה בין 30 ל-40 דקות של שקט וללא הסחות דעת.